Afiliowany box CrossFit’owy. Ponad 1000m2 powierzchni, sprzęt marki Rogue. Certyfikowani trenerzy. To wszystko znajdziecie przy ul. Grabiszyńskiej 241 E.

Bridge Nation CrossFit to przestrzeń, której potrzebujesz do komfortowej pracy. Duża ilość sprzętu wysokiej jakości. To nie tylko sztangi i boxy. Podczas regularnych zajęć używamy bieżni, ergometrów narciarskich, wioślarskich i air bików. Mamy ławki GHD, atlas stone’y, sandbag’i, dball’e, sledy, ogromną ilość hantli i kettlebell’i. Dzięki czemu możesz u nas trenować przekrojowo.

Historia

CrossFit poznałem pod koniec 2011 roku i od razu stał się największą pasją mojego życia.

Niezwykłe jak buduje charakter i zmienia Ciebie na lepsze. Każdy trening to wyzwanie, a ukończenie go daje ogromną satysfakcję.

Przez kolejne lata pokazałem, nauczyłem i trenowałem innych tą metodą. CrossFit zmienił sposób postrzegania i rozumienia tego czym jest sprawność. Poprawił jakość życia poprzez zwiększoną sprawność fizyczną całej masie ludzi.

Po tych wszystkich latach trenowania siebie i innych poznałem osobę dzięki, której otwarcie box’a stało się możliwe.
Nasza pasja, możliwości i wizja pozwoliły stworzyć Bridge Nation CrossFit.

To miał być box, jakich jeszcze nie było. Wysoki standard, najlepszy sprzęt pasja i wiedza podczas prowadzenia zajęć. I taki właśnie jest.
Cały czas się rozwijamy, dokładamy zajęcia ich ilość, nowy sprzęt. Zatrudniamy coraz więcej trenerów. Stajemy się coraz lepsi żebyś i Ty miał miejsce by również stawać się coraz lepszym.